Bezpieczne kasowanie danych z dysków twardych

Wersja do druku Poleć znajomemu
nieodwracalne niszczenie zapisów na nośnikach magnetycznych wykonane urządzeniem Degausser

Usługa kasowania danych na dykach magnetycznych realizowana za pomocą urządzenia Degausser Mediaeraser MD 103 służącego do kompletnego kasowania danych ze wszystkich nośników magnetycznych takich jak: dyski HDD, taśmy magnetyczne (streamer) czy dyskietki.

Podstawowe cechy

Producent: P. W. Structum Sp. z o.o.
Symbol: HDD-END

Sytuacje stosowania

  • wycofanie dysków twardych z eksploatacji
  • wymazywanie zapisów na dyskietkach

Kod QR produktu

Chroni przed wyciekiem danych z nośników wycofanych z eksploatacji. Operacja kasowania danych z użyciem Degaussera Mediaeraser daje osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo 100% pewności usunięcia danych nośników.

Działanie w zgodzie z prawem oraz normą ISO 27001.

Degausser Mediaeraser MD 103 przeszedł testy i badania laboratoryjne z wynikiem pozytywnym, przeprowadzone m.in. przez: Instytut Metalurgii Polskiej Akademii Nauk, Laboratorium Bezpieczeństwa Pracy Instytutu Górnictwa Politechniki Wrocławskiej, Laboratorium Badawcze i Wzorujące Instytutu Technik Innowacyjnych EMAG. Jako jedyny posiada certyfikat Służby Kontrwywiadu Wojskowego, potwierdzający skuteczność działania.

Kapituła Programu „Najwyższa Jakość Quality International 2014” jednogłośną decyzją przyznała naszej firmie tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii QI Product – za produkt najwyższej jakości – Degausser Mediaeraser MD 103 - urządzenie do nieodwracalnego kasowania danych z nośników magnetycznych.

Konkurs Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu.

Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
  • kompetentną pomoc podczas doboru rozwiązań, technologii i produktów
  • możliwość negocjacji cen przy większych zakupach
  • gwarancję udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem
  • Kasowanie następujących nośników:dyski twarde 2,5", 3,5" taśmy DLT, LTO, 3490 i inne
  • Maksymalny rozmiar nośnika: 170x130x35 mm
  • Generowane pole magnetyczne: 9000 Gaussów
  • System odmagnesowywania: pojemnościowy system wyładowujący
  • Znak CE

Zapytanie o dodatkowe informacje na temat produktu

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

239,85 PLN
1

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter