InfoBiz Server

Wersja do druku Poleć znajomemu
zintegrowany system firmy internetowej

System pracy zdalnej uruchomiony na bazie InfoBiz Server wykorzystywany jest do realizowania różnych modeli biznesowych firm internetowych. InfoBiz Server obsługuje portale internetowe, systemy handlu elektronicznego, systemy pracy grupowej - cała funkcjonalność dostępna jest przez Internet. Uruchomienie mechanizmów pracy zdalnej wymaga dobrania odpowiednich modułów oraz krótkiego wdrożenia, podczas którego określane są role biznesowe poszczególnych grup pracowników.

Podstawowe cechy

Producent: P. W. Structum Sp. z o.o.
Symbol: IBS-0001
Jednostka: licencja
Licencja: bezterminowa
Zastosowanie: podniesienie ergonomii pracy
Kod QR produktu

Tagi:

cms crm groupware commerce - InfoBiz ServerInfoBiz Server jest systemem zintegrowanym - łączy funkcjonalność CMS, CRM, systemu pracy grupowej, e-commerce i narzędzi marketingu internetowego.

Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
  • kompetentną pomoc podczas doboru rozwiązań, technologii i produktów
  • możliwość negocjacji cen przy większych zakupach
  • gwarancję udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

Uruchomione rozwiązania pracy zdalnej wykorzystują gotowe "biznesowe puzzle", którymi są moduły systemu InfoBiz Server, (np. CRM KLIENCI, CRM OFERTOWANIE, CMS EDYCJA TREŚCI, CMS MEDIA, COMMERCE ZAMÓWIENIA, SYSTEM PRACY GRUPOWEJ). Moduły mogą być uruchamiane w dowolnej kolejności i mogą być używane w dowolnym kontekście - zależnie od celów organizacyjnych (biznesowych), którym mają służyć. InfoBiz Server łączy funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommerce, marketingu internetowego i zarządzania projektami tworząc zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej.

Przykładowe modele biznesowe realizowane za pomocą systemu pracy zdalnej InfoBiz Server nie wyczerpują wszystkich możliwości wykorzystania systemu.

Poniższa ilustracja prezentuje system pracy zdalnej w modelu biznesowym firmy internetowej Structum.

system pracy zdalnej

Zapytanie o dodatkowe informacje na temat produktu

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

licencja
1 licencja

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter