Get Smart - system TELPARK

Wersja do druku Poleć znajomemu

System Telpark pozwala na otwieranie bramy czy szlabanu parkingowego za pomocą telefonu komórkowego.

Podstawowe cechy

Symbol: Telpark-GSM
Jednostka: szt.
Kod QR produktu

TELPARK to nowoczesny i jedyny w Polsce system kontroli dostepu oraz zarzadzania parkingami. To alternatywa dla pilotów, zetonów i kart zblizeniowych.

TELPARK pozwala otworzyc kazda sterowana elektrycznie brame lub szlaban za pomoca telefonu komórkowego. Korzystanie z tego systemu nie powoduje zadnych
dodatkowych kosztów zwiazanych z połaczeniem telefonicznym.

TELPARK to idealne rozwiazanie na parkingach korporacyjnych, komercyjnych i osiedlowych. System wykorzystywany jest m.in. przez szpitale, banki, urzedy
i uczelnie. Z rozwiazania tego korzystaja administratorzy i zarzadcy obiektów.

Zarzadca parkingu ma pełna kontrole nad systemem. Nadawanie i blokowanie uprawnien do wjazdu na parking zajmuje kilka sekund. Dodatkowo kazde otwarcie
bramy lub szlabanu jest rejestrowane.

System posiada mozliwosc pobierania opłat i abonamentów za parkowanie. Moze byc równiez połaczony z kontem bankowym zarzadcy parkingu.

Obszary zastosowań systemu TELPARK:

  • KONTROLA DOSTĘPU DO PARKINGÓW OSIEDLOWYCH
    Koniec problemów z pilotami i ich zasięgiem. Zarządca szybko dodaje i usuwa użytkowników, którzy mają mieć dostęp do parkingu osiedlowego.
  • KONTROLA DOSTĘPU DO PARKINGÓW KORPORACYJNYCH
    Koniec problemów z pilotami i kartami dostępu. Firmy i instytucje mogą dynamicznie zarządzać parkingami, udostępniając je swoim pracownikom oraz kontrahentom.
  • KONTROLA DOSTĘPU DO PARKINGÓW KOMERCYJNUCH
    Koniec problemów z monetami, żetonami oraz zarządzaniem abonamentami. Operatorzy parkingów komercyjnych mają możliwość kreowania różnych cenników oraz abonamentów dla poszczególnych grup klientów. Opłaty pobierane od użytkowników parkingu dokonywane są na dedykowane konto bankowe należące do zarządcy parkingu i księgowane automatycznie w systemie TELPARK.

Zapytanie o dodatkowe informacje na temat produktu

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter