Gigaset pro DE900 IP PRO

Wersja do druku Poleć znajomemu

System telefonii VOIP od Siemens. Zaawansowany biznesowy telefon IP z modułem DECT, Bluetooth i WiFi

Kod QR produktu

DE900 IP PRO to zaawansowany biznesowy telefon IP zaprojektowany dla najwyższej elastyczności

DE900 IP PRO jest zaawansowanym telefonem IP przeznaczonym do elastycznej telekomunikacji w małych i średnich przedsiębiorstwach. DE900 IP PRO charakteryzuje nowoczesny, przejrzysty design, wyposażony jest w doskonały, nagrodzony interfejs użytkownika. Telefon oferuje wiele możliwości podłączeń, dostosowania ustawień do własnych potrzeb, a także szereg najwyższej klasy funkcji, bazując na niemieckiej technologii.

Łatwa obsługa i nawigacja
Telefon DE900 IP PRO posiada doskonały, nagrodzony interfejs użytkownika, zapewniający łatwy dostęp do wielu zaawansowanych funkcji i usług. Wbudowane dotykowe kółko nawigacyjne zapewnia ergonomię i przyspiesza przewijanie list i wpisów książki telefonicznej.

Łączność bezprzewodowa
Wbudowane interfejsy DECT i Bluetooth® pozwalają na łatwe dołączenie słuchawki bezprzewodowej czy zestawu słuchawkowego. Funkcja Link2mobile™ pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń z sieci GSM wykorzystując telefon komórkowy połączony bezprzewodowo w technologii Bluetooth®. DE900 IP PRO może również łączyć się z siecią WiFi.

Przystępna konfiguracja i autoprovisioning
Wbudowane kreatory konfiguracji prowadzą krok po kroku przez cały proces instalacji i konfiguracji. Opcja autoprovisioningu zapewnia bezproblemową zdalną konfigurację i zarządzanie.

Zapytanie o dodatkowe informacje na temat produktu

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter