InfoBiz Server Voip Edition

Wersja do druku Poleć znajomemu
CALL FREE na Twojej stronie internetowej lub w Twojej reklamie, np. na Onet.pl

InfoBiz Server Voip Edition pozwala na uruchomienie połączeń telefonicznych ze strony internetowej a dowolnym telefonem lub centralą telefoniczną.

W efekcie uruchamiasz "bezpłatną internetową infolinię", a  Twoi klienci otrzymują możliwość rozmowy o Twojej ofercie w tym miejscu, gdzie ją zobaczyli - na internetowej stronie oferty, produktu czy bezpośrednio w treści reklamy, np. na Onet.pl (!).

InfoBiz Server Voip Edition pełni rolę serwera proxy WebRTC - przełącza połączenia głosowe pomiędzy stroną internetową (na której umieszczona jest Twoja reklama lub informacja o produkcie) oraz centralą telefoniczną lub telefonem, przez który zwykle rozmawiasz.

Podstawowe cechy

Producent: P. W. Structum Sp. z o.o.
Symbol: IBS-V-WEBRTC
Jednostka: konto użytkownika - 1 mc
Specjalizacja: uruchomienie bezpłatnej infolinii internetowej, rozmowy telefoniczne przez stronę internetową
Partner: Abrasoft
Grupa produktów: usługa elektroniczna, SAAS, telekomunikacja, centrale telefoniczne, IP PABX
Zastosowanie: telefonia internetowa VOIP, ograniczenie kosztów rozmów telefonicznych

Sytuacje stosowania

InfoBiz Server Voip Edition pozwala na udostępnienie połączeń głosowych na każdej stronie internetowej, na której prezentowane są Twoje produkty, oferty lub reklamy.

Pozwala tym samym na szybkie uruchomienie "bezpłatnej internetowej infolinii" do obsługi Twoich klientów, którym do kontaktu z Tobą wystarczy połączenie z internetem i mikrofon.

Dzięki możliwości natychmiastowego i bezpłatnego połączenia głosowego - klienci mogą zadzwonić do Ciebie bezzwłocznie, w chwili kontaktu z reklamą - wystarczy 1 kliknięcie.

W efekcie Ty jesteś o duży krok bliżej sprzedaży!

Kod QR produktu

Tagi:

 • jesteś bliżej swoich klientów
  • uruchamiasz "bezpłatną internetową infolinię" dla Twoich klientów - Twoi klienci otrzymują możliwość bezpłatnych połączeń głosowych do Ciebie przez Twoją stronę internetową
  • wystarczy sama przeglądarka internetowa (nie potrzeba żadnych pluginów np. flash czy java) aby rozmawiać przez stronę internetową; konieczny jest mikforon i słuchawki lub głośniki
 • jesteś o krok bliżej sprzedaży
  • Twoi klienci otrzymują możliwość rozmowy o Twojej ofercie w tym miejscu, gdzie ją zobaczyli - czyli na dowolnej stronie internetowej. Przycisk inicjujący bezpłatne połączenie głosowe może być wyświetlony dowolnie wiele razy, przy każdej emisji Twojej reklamy, na dowolnej witrynie (np. na Ebay, Allegro, Onet).
 • korzystasz z dotychczas używanych urządzeń telefonicznych
  • rozmowy odbierasz tak jak do tej pory - np. w samochodzie przez telefon GSM albo na dowolnym telefonie biurkowym
  • połączenia ze strony internetowej mogą być normalnie przełączane prez centrale PBX, także przez Twoją sekretarkę
 • elastyczność kierowania połączeniami telefonicznymi
  • możliwość obierania połączeń na dowolnych urządzeniach SIP (np.: telefon VOIP, komputer z klientem VOIP, Android smartfon, etc.)
  • sygnał połączenia telefonicznego (dzwonienie) możesz odbierać na wielu urządzeniach jednocześnie (np.na telefonie w centrali firmy i w oddziale oraz na telefonie GSM) - odbierzesz połączenie na tym urządzeniu, przy którym jesteś obecny w danym momencie - dzieki temu będziesz mógł odebrać wszystkie połączenia od swoich klientów
  • możliwość dalszej integracji z dowolnymi systemami SIP/VOIP (np. Asterisk VOIP Server)
 • tanie, szybkie i łatwe wdrożenie
  • InfoBiz Server Voip Edition jest usługą SAAS - rozwiązanie jest gotowe do użycia bez konieczności wdrażania skomplikowanych mechanizmów serwerowych
  • łatwa integracja z Twoją stroną internetową lub osadzenie kontrolki połączeń głosowych w Twojej reklamie internetowej ogranicza się do wkopiowania wygenerownego przez nas kodu HTML.

Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • kompetentną pomoc podczas doboru rozwiązań, technologii i produktów
 • możliwość negocjacji cen przy większych zakupach
 • gwarancję udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

W sensie technicznym, InfoBiz Server Voip Edition umożliwia następujące funkcje:

 • połączenie telefoniczne przez stronę internetową
  • komunikacja głosowa przez stronę internetową na tradycyjny telefon PSTN
  • połączenie telefoniczne ze strony internetowej na telefon GSM
  • rozmowa ze strony internetowej na dowolny telefon VOIP SIP
 • połączenie głosowe ze strony internetowej przez WebRTC do serwera SIP.

Uwaga:

Połączenia na telefony GSM oraz PSTN są płatne, zgodnie ze stawkami wybranego operatora VOIP (np. Freeconet). Połaczenia na kanały komunikacyjne SIP są bezpłatne.

call free - web2sip

Zapytanie o dodatkowe informacje na temat produktu

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

konto użytkownika - 1 mc
1 konto użytkownika - 1 mc

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Zobacz więcej produktów z kategorii: InfoBiz Server, VOIP, InfoBiz Server

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter