TANDBERG EX90

Wersja do druku Poleć znajomemu
system telekonferencyjny VOIP - TANDBERG EX90

Podstawowe cechy

Sytuacje stosowania

typowe obszary stosowania systemu telekonferenychnego TANDBERG EX90

 • indywidualne połączenia video i telefoniczne
 • telekonferencje
 • łączność video pomiędzy oddziałami firmy

Kod QR produktu
 • prestiż
  • doskonała jakość i wykonanie
 • możliwość łączenia z rozwiązaniami innych dostawców
  • zgodność z protokołem SIP - TANDBERG EX90 może być integrowany np. z Asterisk
Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • kompetentną pomoc podczas doboru rozwiązań, technologii i produktów
 • możliwość negocjacji cen przy większych zakupach
 • gwarancję udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

TANDBERG EX90 w stanowi rozwinięcie koncepcji 1700MXP. Zachowano wszystkie sprawdzone i kluczowe cechy tamtego systemu, znacznie podnosząc funkcjonalność i jakość połączeń.

Nowy terminal zapewnia transmisję obrazu z jakością 1080p w trybie point-to-point lub przy użyciu zewnętrznego mostka HD. Jako wyświetlacz zastosowano panel LCD o przekątnej 24” i rozdzielczości 1920x1080 (WUXGA). Wyświetlacz da się pochylać w zakresie 5-15 stopni.  Zestaw wyposażony jest z kamerę FullHD która zainstalowana w sposób umożliwiający zmianę jej położenia i korzystanie z niej jako kamery dokumentowej. Terminal sterowany jest za pomocą nowego tabletu dotykowego InTouch, który niebawem znajdzie również zastosowanie w najnowszych terminalach i kodekach Tandberga.  W zestawie jaki dostarcza producent jest również słuchawka telefoniczna z podstawką (handset), jako przystawka do kontrolera InTouch.

Urządzenie posiada dwa wejścia wideo (HDMI + DVI), poprzez które można podłączyć zewnętrzne źródła obrazu (np. w celu przesyłania prezentacji), terminal może być również na co dzień wykorzystywany jako monitor komputera. Kodek terminala dysponuje również wyjściem HDMI, które można wykorzystać do pracy w systemie dwumonitorowym. Obsługiwane są tryby Dual Stream dla H.323 (H.239) oraz SIP (BFCP). Rozdzielczość trybu Dual Stream jest analogiczna dla strumienia wideo i prezentacji, 1080p (WUXGA). W urządzenie wbudowany jest mostek konferencyjny, który może łączyć cztery lokalizacje wideo z jakością HD 720p30. Mostek obsługuje indywidualny transkoding oraz indywidualny układ widoków konferencyjnych dla każdego strumienia (lokalizacji).

Na system audio składa się: wzmacniacz, głośniki stereo, wbudowany subwoofer, szerokopasmowy mikrofon. Możliwe jest podłączenie zewnętrznego mikrofonu (Tandberg Mic 20). Dwa wyjścia Jack 3,5mm obsługują zestawy słuchawek z mikrofonem (headset). Wejście audio z komputera lub innego źródła obsługiwane jest przez jedno gniazdo Jack 3,5mm.

Zapytanie o dodatkowe informacje na temat produktu

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter